szintetizátor-keyboard tanár - Egyházi Állásportál
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola

Szintetizátor-keyboard tanár

pedagógus
Hernádnémeti - Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc), Főiskola (BA, BSc)
Foglalkoztatás jellege:
részmunkaidő, megbízási szerződés
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő, határozott idő
Munkarend:
beosztás szerinti munkarend
Betölthetőség időpontja:
2024.09.01.
Jelentkezési határidő:
2024.06.30.
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye - Hernádnémeti , Petőfi Sándor utca, 85
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - pedagógus
Illetmények juttatások
jogszabályban meghatározottak szerint
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Szintetizátor-keyboard tanári feladatok ellátása, egyéni órák megtartása, növendékek felkészítése a koncertekre és versenyekre, tehetséggondozás.
6-14 éves korú tanulók nevelésével, oktatásával kapcsolatos feladatok ellátása a 2011. évi CXC. törvény a köznevelésről, a Magyarországi Református Egyház köznevelésről szóló módosított 1995. évi I. törvény rendelkezései szerint, a PÚÉTV szerinti kinevezéssel.
-a jogszabályban előírt szakképesítés
- büntetlen előélet
- keresztyén értékrend elfogadása
Amit kínálunk
Félállás esetén cafetéria, 20% esélyteremtési illetmény, munkába járás költségtérítése. Óraadóság esetében munkába járás költségtérítése.
Szakmai önéletrajzzal, végzettséget igazoló dokumentumokkal és rövid motivációs levéllel a igazgato@hernadnemetiiskola.hu címre
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye - Hernádnémeti , Petőfi u. 85.