óvodapedagógus - Egyházi Állásportál
Szentendrei Református Óvoda

óvodapedagógus

Szentendre - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Jogviszony időtartama:
határozott idő
Munkarend:
2 műszak
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
Betölthetőség időpontja:
2024.06.01.
Jelentkezési határidő:
2024.05.27.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Szentendre , dr Nagy Lajos utca 10.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - óvodapedagógus
pedagógus bértábla szerinti bér, plusz pótlék, SZÉP kártya, munkaruha juttatás, egyéb jutalmak
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
- Óvodapedagógusi feladatok ellátása, a hatályos jogszabályoknak, a Pedagógiai Programnak és a munkaköri leírásnak megfelelően
- Gyermekek napközbeni ellátása az érvényben lévő szakmai, módszertani alapelvek figyelembevételével. A gyermek harmonikus testi, szellemi és szociális fejlődésének elősegítése együttműködésben a családokkal.
Empátia, tolerancia, kiváló szintű kommunikációs képesség, gyermekszeretet, magabiztos fellépés, csapatmunka
Amit kínálunk
pedagógus bértábla szerinti bér, munkaruha, munkacipő juttatás, SZÉP kártya (100ezer ft/év), egyéb jutalmak
reformatusovoda@gmail.com
Előnyök
aktív gyülekezeti hovatartozás (református, evangélikus, katolikus, baptista)
Cím:
Pest vármegye - Szentendre , Vasúti villasor 15.