tanítói - Egyházi Állásportál
Rózsai Tivadar Református Általános Iskola és Óvoda

Tanítói

tanító
Hajdúhadház - Hajdú-Bihar vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Jogviszony időtartama:
határozott idő
Betölthetőség időpontja:
2024.08.21.
Jelentkezési határidő:
2024.05.31.
Munkavégzés helye:
Hajdú-Bihar vármegye - Hajdúhadház , Kossuth u. 3
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - tanító
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Tanítói feladatok ellátása az alsó tagozaton, és a munkaköri leírásban meghatározott feladatok ellátása.
Pályázati feltételek:
• Felsőfokú végzettséghez kötött szakképesítés alapképzés (Bsc vagy BA), főiskola, tanítói végzettség
• Büntetlen előélet
• Cselekvőképesség
• Magyar állampolgárság
• A pályázati dokumentumok hiánytalan megléte
Amit kínálunk
Illetmény és juttatások:
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a pedagógusok új életpályájáról szóló 2023. évi LII. törvény törvény rendelkezései, a nemzeti köznevelésről szóló 2011. évi CXC. törvény, valamint a pedagógusok új életpályájáról szóló 2023. évi LII. törvény végrehajtásáról szóló 401/2023. (VIII.30.) Korm. rendelet az irányadók.
A pályázat benyújtásának módja:
• Postai úton, a pályázatnak a Rózsai Tivadar Református Általános Iskola é s Óvoda címére történő megküldésével (4242 Hajdúhadház, Kossuth utca 3).
vagy
• Elektronikus úton Szilágyi Gyöngyi intézményvezető részére hajduhadhaz.iskola@reformatus.hu e-mail címen keresztül.
Csatolmány