Intézményvezető - Egyházi Állásportál
Magyarországi Református Egyház Újváros Drogambulancia

Intézményvezető

igazgató, intézményvezető, szociális munkás
Dunaújváros - Fejér vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
rugalmas munkaidő
Betölthetőség időpontja:
2024.06.03.
Jelentkezési határidő:
2024.05.17.
Munkavégzés helye:
Fejér vármegye - Dunaújváros , Petőfi Sándor u. 5.
Feladat típusa
Vezetés, üzemeltetés - igazgató, intézményvezető
Szociális, egészségügy - szociális munkás
Kjt besorolás szerinti alapbér, összevont ágazati pótlék, vezetői pótlék
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Az intézményvezető feladata a szakmai munka irányítása, a munkatársi team támogatása és monitorozása, a gazdasági vezetővel együttműködve az intézmény gazdasági helyzetének folyamatos figyelemmel kísérése, kapcsolattartás és együttműködés a fenntartóval, a református drogmisszió többi intézményeivel, helyi református gyülekezettel, a város önkormányzatával és segítő társintézményeivel.
A szakmai beszámolókat az intézményvezető készíti el, figyelemmel kíséri a pályázati lehetőségeket, a pályázatok megírásába, megvalósításába valamint elszámolásába bevonja a munkatársakat.
Hitelesen képviselje életével is a református keresztyén hitet.
Amit kínálunk
Rugalmas munkaidő
Emailben, szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel a centgraf.karoly@diakonia.hu címen, illetve a hirdetési oldalon keresztül.
Előnyök
Református lelkészi vagy diakónusi végzettség,szociális végzettség, mentálhigiénés szemlélet.
Cím:
Fejér vármegye - Dunaújváros , Petőfi S. u. 1.
Csatolmány