tanító - Egyházi Állásportál
Szent Angéla Ferences Általános Iskola és Gimnázium

Tanító

tanító
Budapest - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő, határozott idő
Betölthetőség időpontja:
2024.08.01.
Jelentkezési határidő:
2024.05.15.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest , Ady Endre u. 3.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - tanító
Illetmények juttatások
A státusztörvényben meghatározottak szerint.
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
A Szent Angéla Ferences Általános Iskola és Gimnázium felvételt hirdet tanítói állásra.

Ennek keretében tanítópárt keresünk alsós osztályba. A felvételnél előnyt jelent a hitéleti elkötelezettség, az alsós diákok nevelésében, oktatásában szerzett szakmai tapasztalat, de pályakezdő kollégák jelentkezését is fogadjuk.
A jogszabályban meghatározottakon túl olyan kollégát keresünk, aki képes szoros együttműködésre az osztály másik tanítójával, és szívesen vesz részt a munkaközösség munkájában.
Amit kínálunk
Jó munkakörnyezetet, segítő hozzáállást és a saját ötletek kibontakoztatásának lehetőségét.
A fényképes önéletrajzokat május 15-ig várjuk az igazgato@szentangela.hu címre.
Cím:
Pest vármegye - Budapest 02. ker. , Ady Endre utca 3.