Koordinátor (gazdasági, projekt) - Egyházi Állásportál
Hajdúdorogi Görögkatolikus Szakképzési Intézet Ágazati Képzőközpont Nonprofit Kft.

Koordinátor (gazdasági, projekt)

projektmenedzser
Debrecen - Hajdú-Bihar vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc)
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
folyamatos munkarend
Betölthetőség időpontja:
2024.05.31.
Jelentkezési határidő:
2024.05.31.
Munkavégzés helye:
Hajdú-Bihar vármegye - Debrecen , Faraktár utca 107.
Feladat típusa
Adminisztráció - projektmenedzser
Illetmények juttatások
450000
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
- Céges ügyek szervezése, priorizálása és nyomon követése, projektmenedzsment feladatok ellátása.
- Riportálás a tulajdonosok részére.
- Operatív feladatok elvégzése, illetve az elvégzésükben közreműködők koordinálása.
- Cégügyek kivizsgálásában, megoldásában való közreműködés.
- Azon a szerződések és megállapodások cég nevében történő előkészítése, amelyek a Cégek üzletszerű gazdasági tevékenysége folytatásához szükségesek.
- A cégcsoport pénzügyi folyamatainak (kontrolling, monitoring) teljeskörű kezelése, megvalósítása.
- Kapcsolattartás hatóságokkal, szakterület specifikus hatósági és egyéb felügyelő szervi engedélyezési, nyilvántartásba vételi és ezekhez kapcsolódó folyamatok szervezése, koordinálása, ellátása.
- Kapcsolattartás alvállalkozókkal, könyvelő céggel, egyéb külső partnerekkel.
- Adatszolgáltatás, pénzügyi beszámoló elkészítése.
- A vállalkozás gazdálkodás törvényes működésének biztosítása.
- Kimenő számlázás előállítása, kezelése.
- Bejövő számlák kezelése, ellenőrzése, nyomon követése, utalások szervezése, pénztárak kezelése.
- Felsőfokú gazdasági végzettség
- 3 év pénzügyi vagy gazdasági területen szerzett tapasztalat
- Kiváló felhasználói szintű számítógépes ismeretek (főként Excel)
- Határidők pontos betartása, terhelhetőség
- Vonatkozó törvényi háttér és jogszabályok ismerete
- Proaktív, megoldás orientált attitűd
- Együttműködő személyiség
- Vezetői készség
- Kommunikációs készség
- Döntéshozatali képesség
- Csapatmunka
Amit kínálunk
- Stabil hosszútávú munkalehetőség
- Változatos feladatkör
- Fejlődési lehetőség
- Barátságos csapat, családias légkör
- Versenyképes jövedelem
A "Jelentkezés" gombra kattintva kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!
Előnyök
- B kategóriás jogosítvány, saját autó
- Építőipari projektben való jártasság