Ügyintéző (Göd) - Egyházi Állásportál
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

Ügyintéző (Göd)

irodavezető, asszisztens, ügyintéző, titkárnő, titkár, pénzügyi ügyintéző
Göd - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Szakiskola, Technikum
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.05.26.
Jelentkezési határidő:
2024.05.26.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Göd , Munkácsy Mihály u 2
Feladat típusa
Adminisztráció - irodavezető
Adminisztráció - asszisztens
Adminisztráció - ügyintéző
Adminisztráció - titkárnő, titkár
Gazdasági terület - pénzügyi ügyintéző
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
munkaügyi feladatok ellátása (jelenlét program feltöltése, kezelése, szabadságok rögzítése), kollégák munkaügyi dokumentumainak előkészítése, megfelelőség biztosítása, ellenőrzése
feladata a beszerzés indítása, dokumentálása, átvétele, határidők figyelése
feladata a raktározás, raktárkezelés, rendelések elkészítése, átvétele a központ intézmény és a hozzá tartozó támogatott lakhatás házak tekintetében
feladata az adományok kezelése és szervezeti egységek közötti elosztása
feladata a számlák kezelése, számlák alaki megfelelőségének ellenőrzése, teljesítésigazolásra előkészítés, elvégzi a szükséges kapcsolódó egyeztetéseket, ellenőrzéseket, a számlákhoz szükséges mellékleteket elkészíti
pénzügyi és munkaügyi területen adatot szolgáltat
részt vesz az intézményi leltározásban, selejtezésben
min. középfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
pontosság, precizitás, rugalmasság
büntetlen előélet, cselekvőképesség
fogyatékos személyek elfogadása
Amit kínálunk
Bérezés: közalkalmazotti bértábla szerinti alapbér, jogszabály szerinti ágazati pótlék, munkahelyi pótlék, utazási költségtérítés
15.000 Ft SZÉP kártya hozzájárulás próbaidőt követően
beiskolázási támogatás
szakmai tréningek
közösségi programok
befogadó, támogató munkakörnyezet
Emailben: a1528a6a@hr.maltai.hu
Munkakör betöltéséhez szükséges további ismeretek, jártasság
Cím:
Pest vármegye - Budapest 12. ker. , Szarvas Gábor út 58-60.