pedagógiai asszisztens - Egyházi Állásportál
Polgári Vásárhelyi Pál Református Általános Iskola

Pedagógiai asszisztens

pedagógiai asszisztens
Polgár - Hajdú-Bihar vármegye
Elvárt képzettség:
Felsőfokú szakképzés, felsőfokú végzettséget igénylő OKJ
Elvárt nyelvtudás:
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
általános munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
Betölthetőség időpontja:
2024.06.01.
Jelentkezési határidő:
2024.05.25.
Munkavégzés helye:
Hajdú-Bihar vármegye - Polgár , Zólyom utca 14.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - pedagógiai asszisztens
Illetmények juttatások
munkába járás támogatása
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Általános iskolai oktatás-nevelés támogatása, tanórák lebonyolításában való részvétel. Gyermekfelügyelet
Érettségi, vagy középfokú szakképesítés
Amit kínálunk
oktatás-nevelésben való részvétel, gyerekekkel való közvetlen foglalkozás
Jelentkezés:írásban a polgari.refi@nadudvarirefegy.hu e mail címen, érdeklődni az 52/391-440 telefonszámon lehet.
Munkakör betöltéséhez szükséges további ismeretek, jártasság
Érettségi, vagy középfokú szakképesítés + Pedagógiai munkatárs (Pedagógiai asszisztens) szakképesítés