matematika-bármely szakos tanár - Egyházi Állásportál
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános iskola és Gimnázium

Matematika-bármely szakos tanár

matematikatanár
Budapest 18. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc)
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.08.26.
Jelentkezési határidő:
2024.06.30.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 18. ker. , Kossuth Lajos tér 2.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - matematikatanár
Illetmények juttatások
pedagógus életpálya szerint
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
A Sztehlo Gábor Evangélikus Iskola matematika-bármely szakos gimnáziumi tanárt keres teljes munkaidőre, határozatlan időre.
Munkakörhöz szükséges végzettség.
Amit kínálunk
Jó munkahelyi légkör, csapatmunka.
Önéletrajz megküldése a megadott email címre.