Gitártanár - Egyházi Állásportál
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola

Gitártanár

asszisztens, szakmai tanár
Budapest - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc), Főiskola (BA, BSc)
Foglalkoztatás jellege:
részmunkaidő
Jogviszony időtartama:
határozott idő
Betölthetőség időpontja:
2024.09.01.
Jelentkezési határidő:
2024.08.15.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest , Mókus utca 2.
Feladat típusa
Adminisztráció - asszisztens
Oktatás, nevelés, kutatás - szakmai tanár
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Óbuda szívében, zöldövezetben, jól megközelíthető zeneiskolába keresünk gitártanárt 2024/2025-ös tanévre heti 15-16 órában.
Precíz, pontos tanítás, gyermekszeretet, együttműködés, pozitív kommunikáció.
Amit kínálunk
Zenét szerető gyermekek, vidám, összetartó tanári kar, fellépési lehetőségek.
A jelentkezéseket várjuk telefonon (+36-1-388-8903) vagy e-mailen (topa.katalin@andorilonaiskola. hu).
Cím:
Pest vármegye - Budapest 03. ker. , Mókus utca 2.