napközis nevelő - Egyházi Állásportál
Marianum Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola és Gimnázium

Napközis nevelő

napközis tanár
Érd - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.08.01.
Jelentkezési határidő:
2024.08.01.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Érd , Alsó u.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - napközis tanár
A 2023. évi LII. sz. törvény és a Székesfehérvári Egyházmegye bérszabályzata szerint
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Alsó tagozatos osztály napközis nevelői feladatainak ellátása
Magasszintű pedagógiai munka, keresztény, katolikus alapértékeink elfogadása
Amit kínálunk
Agglomerációs többcélú iskola, keresztény családok gyermekeinek nevelése és oktatása, jól felszerelt iskola
Fényképes önéletrajz és motivációs levél küldése a z igazgato@marianum.hu címre
Előnyök
szakmai tapasztalat
Cím:
Pest vármegye - Érd , Alsó u. 21