Angol - bármely szakos tanár - Egyházi Állásportál
Zichyújfalui Református Általános Iskola

Angol - bármely szakos tanár

angol nyelvtanár
Zichyújfalu - Fejér vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc), Főiskola (BA, BSc)
Elvárt nyelvtudás:
Angol
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő, határozott idő
Betölthetőség időpontja:
2024.08.01.
Jelentkezési határidő:
2024.07.31.
Munkavégzés helye:
Fejér vármegye - Zichyújfalu , Iskola u. 4.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - angol nyelvtanár
Illetmények juttatások
Púétv. szerint + Esélyteremtési illetmény
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Keressük azt az angol-bármely szakos tanár kollégát, aki nem állami iskolában, hanem nyugodt, családias környezetben, kis létszámú osztályban szeretne tanítani
Jó kommunikációs készség, pontosság, gyerekszeretet
Amit kínálunk
Szakmai előrelépés lehetősége, igényes szakmai közösség, munkába járás költségtérítése
E-mail: zichysuli1502@gmail.com
Cím:
Fejér vármegye - Zichyújfalu , Iskola utca 4.