Óvodapedagógus állás - Egyházi Állásportál
Újfehértói Református Általános Iskola és Óvoda

Óvodapedagógus állás

óvodapedagógus
Újfehértó - Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Jogviszony időtartama:
határozott idő
általános munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
Pályakezdőket is várunk
Betölthetőség időpontja:
2024.09.01.
Jelentkezési határidő:
2024.06.30.
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye - Újfehértó , Debreceni út 206.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - óvodapedagógus
köznevelési foglalkoztatotti jogviszonyban foglaltaknak megfelelően
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Óvodapedagógusi feladatok ellátása.
A munkaviszony teljes munkaidős, határozott idejű, amely meghosszabbítható, véglegesíthető.
Bérezés a pedagógus életpálya bértáblázata szerint.
A pályázat benyújtásának határideje: 2024. 06.30.
Az állás 2024. szeptember 01-től tölthető be.
A pályázattal kapcsolatosan egyéb kérdés esetén érdeklődni Kissné Urr Ágnes tagintézmény-igazgatónál lehet (Tel: 06-30/985-2642)
• magyar állampolgárság, büntetlen előéletet igazoló, erkölcsi bizonyítvány, cselekvőképesség, egészségügyi alkalmasság,
• főiskola, óvodapedagógusi végzettség, (Pályakezdők jelentkezését is szeretettel várjuk!)
Amit kínálunk
Kis létszámú, barátságos nevelőközösség.
- Fényképes szakmai önéletrajz;
- Iskolai végzettséget, képesítést igazoló okiratok másolata;
- 90 napnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány; (nem áll foglalkozástól eltiltás hatálya alatt)
megküldésével a következő e-mailre: ujfehertoi.iskola@reformatus.hu
vagy postai úton az
Újfehértói Református Egyházközség címére
4244 Újfehértó, Petőfi Sándor u. 30.
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye - Újfehértó , Debreceni út 204.