Földrajz szakos tanári állás - Egyházi Állásportál
Szent Margit Gimnázium

Földrajz szakos tanári állás

földrajztanár
Budapest 11. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc)
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő, határozott idő
Betölthetőség időpontja:
2024.08.01.
Jelentkezési határidő:
2024.05.27.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 11. ker. , Villányi út 5-7.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - földrajztanár
Illetmények juttatások
Bérkvóta alapján
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Iskolánk 4-5-6 évfolyamos katolikus gimnázium. Rövid/hosszú távra keresünk földrajz szakos tanárt.
Előny, ha van a földrajz szak mellett egyéb tanári végzettség.
Amit kínálunk
Rendezett, kiszámítható munkakörülmény. Jó tanári kar és válogatott diákság.
Az önéletrajzot (hagyományos és amerikai típusú), motivációs levelet, végzettséget igazoló irat másolatát a titkarsag@szmg.hu email címre várjuk.
Érdeklődni is ezen az email címen lehet.
A szerződéskor kellenek az eredeti dokumentumok és erkölcsi bizonyítvány.