Műszaki tanár - Egyházi Állásportál
Terplán Zénó Kolping Technikum, Gimnázium és Szakképző Iskola

Műszaki tanár

mérnöktanár
Jászberény - Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc), Főiskola (BA, BSc)
Elvárt nyelvtudás:
angol
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
általános munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
5-10 év
Betölthetőség időpontja:
2024.09.01.
Jelentkezési határidő:
2024.08.10.
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye - Jászberény , Szabadság tér 1.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - mérnöktanár
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Olyan munkatársat keresünk aki technikumi képzés keretein belül gépész, közlekedésgépész szakmákban elméleti órákat tart valamint összefogja az ágazat szakmai elméleti és gyakorlati képzéseit. Az óraszámokat a törvényi keretnek megfelelően alakítjuk ki.

Felsőfokú szakirányú végzettség ( Gépészmérnök, Műszaki tanár, Villamosmérnök)
Jó kommunikációs képesség
Rugalmas hozzáállás az adott feladatokhoz
Számítógépes programcsomagok felhasználói szintű ismerete
5-10 éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

Versenyképes munkabér
40 órás munkahét
Cafeteria
Határozatlan idejű munkaszerződés
Fiatalos munkaközösség
Saját autó használata esetén költségtérítés

Fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel a
molnar.zsofia@terplanszki.hu e-mail címen
Munkakör betöltéséhez szükséges további ismeretek, jártasság
Közlekedésgépész területen szerzett szakmai gyakorlati ismeretek.