Karbantartó - Egyházi Állásportál
Boldog Salkaházi Sára Technikum és Kollégium

Karbantartó

gondnok, karbantartó
Szombathely - Vas vármegye
Elvárt képzettség:
Szakiskola, Technikum
Elvárt nyelvtudás:
nem szükséges
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.05.08.
Jelentkezési határidő:
2024.06.08.
Munkavégzés helye:
Vas vármegye - Szombathely , Szily János u. 1
Feladat típusa
Vezetés, üzemeltetés - gondnok, karbantartó
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
A kollégiumban és a technikumban tervezett és ad-hoc karbantartási munkák elvégzése.
Pontosság, megfelelő szakirányú végzettség, megbízhatóság. Önállóság, határozottság és problémamegoldó készség.
Amit kínálunk
Változatos feladatok, családias légkör. Bejelentett teljes munkaidős állás.
Önéletrajz elküldésével emailen: bsst@martinus.hu címre.
Előnyök
Villany- vagy vízvezetékszerelési ismeretek.
Cím:
Vas vármegye - Szombathely , Petőfi Sándor u. 6.