általános iskolai tanító - Egyházi Állásportál
Pécsi Református Kollégium

általános iskolai tanító

tanító
Hidas - Baranya vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Jogviszony időtartama:
határozott idő
Betölthetőség időpontja:
2024.08.16.
Jelentkezési határidő:
2024.08.10.
Munkavégzés helye:
Baranya vármegye - Hidas , Kossuth Lajos utca 31.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - tanító
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Általános iskolai tanító.
- általános iskolai tanítói végzettség (főiskola)
- büntetlen előélet.
Amit kínálunk
Kis létszámú osztályok, családias környezet, jó munkahelyi atmoszféra.
2024. augusztus 10-ig, fényképes önéletrajz, diplomamásolatok és erkölcsi bizonyítvány beküldésével. Postacím: Pécsi Református Kollégium Benedek Elek Német Nemzetiségi Általános Iskolája 7696 Hidas, Kossuth L. u. 31.
A pályázati dokumentációt elektronikusan is várjuk az alábbi e-mail – címekre: borsosne.schwab.rita@refipecs.hu és hidas@refipecs.hu
Előnyök
A területen szerzett gyakorlat, nyelvtudás, szakmai ajánlás.
Cím:
Baranya vármegye - Pécs , Engel János utca 15
Csatolmány