Napközis tanár - Egyházi Állásportál
Reményik Sándor Református Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda

Napközis tanár

napközis tanár
Vértesacsa - Fejér vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Foglalkoztatás jellege:
megegyezés szerint
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.05.07.
Jelentkezési határidő:
2024.05.31.
Munkavégzés helye:
Fejér vármegye - Vértesacsa , Vendel tér 17.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - napközis tanár
Illetmények juttatások
Megegyezés szerint
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Napközis nevelői, tanulószobai feladatok ellátása.
Rugalmasság, megfelelő szintű szakmai ismeret
Amit kínálunk
Kellemes munkahelyi légkör, béren kívüli juttatás
e-mail: remenyikigazgato@gmail.com